Obchodní podmínky

Obchodní podmínky ADOZ PRAHA-dopravní značení s.r.o.

Obecné podmínky

 • Dodavatel si vyhrazuje právo změny cen bez upozornění.
 • Odběrním místem zboží je provozovna ADOZ Praha v Praze 10 , Armádního sboru 15
 • ADOZ Praha, s.r.o. si vyhrazuje právo nepřijmout objednávku v případě, pokud by cena v objednávce byla uvedená chybně.

Objednávky

Vaši objednávku považujeme za závaznou. Po vyplnění objednávky včetně způsobu dodání a platby se zobrazí závazná koncová cena.U této ceny se může lišit koncová cena za přepravu spediční službou PPL. Jsme plátci DPH. V případě jiné dodací a fakturační adresy je nutné adresu z.adat v dodacích podmínkách při nákupu zboží, případně nás telefonicky kontaktovat na telefonu + 420 272 700 103

Naše společnost zpracovává osobní údaje v souladu s Nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen "GDPR") a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Platby za zboží

 • Dobírkou – nejrychlejší a nejběžnější způsob - při placení a dodání zboží tímto způsobem platíte při obdržení zásilky. Součástí zásilky je vždy i faktura, která je zabalena u zboží. V případě nevyzvednutí zásilky si vyhrazujeme právo požadovat po objednateli úhradu našich nákladů, poštovné, balné, dopravu kurýrem. Nepřebírejte nikdy otevřenou zásilku nebo zásilku s poškozeným obalem, ihned ji reklamujte u dopravce.
 • Hotově - platbu hotově nebo kartou převezmeme při osobním převzetí zboží. 

Dodací podmínky zboží

 • Poštovné a balné - v ceně jednotlivých výrobků není započteno poštovné a balné, řídí se dle níže uvedeného ceníku.
 • Dobírkou - ceník -  balíky, platný od 14.05.2014:
  0-30 kg  -  200,- Kč.
  max. rozměry : 120 x 60 x 60 cm
 • Osobně - Vámi objednané zboží je možno rezervovat 3 dni, v případě takovéto rezervace si Vás dovolíme telefonicky kontaktovat na dohodnutí termínu vyzvednutí, pokud zboží nevyzvednete do 4 dnů bude rezervace zrušena. Tuto lhůtu po telefonické domluvě lze prodloužit.Při vyzvednutí v naší provozovně Vám není účtováno poštovné a balné.
 • Doplňující informace - Pro informaci o ceně poštovného za Vámi objednané zboží  je nás možné kontaktovat na telefonním čísle: +420 272 700 103

Reklamace

Oprávněné reklamace zboží se provádí výměnou reklamovaného zboží, opravou závady případně vrácením plné částky.

U koho lze reklamaci uplatnit

Reklamace vyřizujeme na telefonním čísle: +420 272 700 103

Obchodní podmínky jsou platné od 01.01.2009